AKTUÁLNE: 

akcia pre strechárov

Strešný výťah

 

KARIÉRA


Naša spoločnosť príjme pracovníka na pozíciu tesár – pokrývač – strechár.
Požiadavky : prax v obore, bezúhonnosť, chuť do práce.
V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na číslo : 0918 899 154.

 

 

BAZÁR

 

vyberte si z ponuky výpredajových tovarov za zaujímavé ceny

 

Strešné systémy

 

Prší, prší len sa leje, pod strechou sa dobre smeje. Kúp kvalitu každý rečie, cez ňu voda nepretečie.

 

Zárukou pre pokojný úsmev sú ponuky týchto výrobcov:

  

BRAMAC - produkty ponúkajú ochranu a istotu pre zákazníkov. Tí sa môžu pri novostavbách ako aj pri rekonštrukciách na kvalitu spoľahnúť na 100% a právom byť hrdí, že sa rozhodli pre riešenia BRAMAC.

Produkty

 

TONDACH - okrem reprezentatívnosti a moderného imidžu, kladie dôraz predovšetkým na kvalitu a funkčnosť. Za každých okolností sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu, extrémnu odolnosť voči poveternostným vplyvom, špičkovú mechanickú pevnosť, vynikajúce izolačné vlastnosti a 100-percentnú zdravotnú nezávadnosť.

Produkty

 

MEDITERRAN - základnou surovinou škridiel je betón. Neustálym rozširovaním našich produktových línií, prostredníctvom nových farebných odtieňov a povrchových úprav uspokojujeme dopyt trhu a jeho kvalitatívne požiadavky.

Produkty

 

 

BLACHOTRAPEZ - jeden z najpoprednejších dodávateľov plechových krytín

Produkty

 

Lindab AB - je medzinárodný koncern so sídlom vo Švédsku (Grevie), ktorý sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom produktov z tenkostenných oceľových, vopred lakovaných plechov. 

Produkty

 

Cembrit - je súčasťou dánskej spoločnosti Cembrit Holding A/S, ktorá patrí medzi významných výrobcov stavebných materiálov v Európe. Spoločnosť sa zameriava najmä na strešné a fasádne výrobky, vyrábané na báze vlákna a cementu. Používajú sa na zastrešenie obytných, občianskych, priemyselných objektov a na obklady budov.

Produkty

 

ISOLA - cílem společnosti Isola je zaujmout vedoucí postavení v řešení problémů s vlhkostí na trhu se stavebními materiály. Isola nabízí vysoce kvalitní, účinná řešení pro střechy, stěny, podlahy a základové konstrukce, vycházející z nejnovějších technických poznatků.

Produkty

 

IKO - je vedúcou spoločnosťou v oblasti strešných šindľov. Vďaka dlhoročnému vývoju a výrobe v oblasti strešných šindľov si spoločnosť získala svetové meno a dôveryhodnú reputáciu. IKO ponúka širokú paletu produktov.

Produkty


späť